İlan sahibi, her bir gayrimenkul için sadece bir ilan yayınlayabilir. Bir kurumsal üyelik altında aynı gayrimenkul için birden fazla ilan yayınlanması durumunda mükerrer olan ilanlar Hürriyet Emlak tarafından sistemden silinecektir.

İlan fotoğrafları sadece gayrimenkule ait fotoğraflardan oluşmalı ve bu fotoğrafların site üzerinden yayınlanmasıyla ilgili kısıtlama olmamalıdır. Logo ve benzeri fotoğraflar, Hürriyet Emlak tarafından ilan içeriğinden silinecektir.

İlan başlığı ve içeriğinde, sadece ilanı verilen gayrimenkule ait bilgiler bulunmalıdır.

Satılmış, kiralanmış veya arz edilmekten vazgeçilmiş gayrimenkullere ait ilanlar, ilan sahibi tarafından arşivlenmelidir.

İlan sahibi, e-mugla.com adresinde ilan yayınlayarak, E-Muğla tarafından belirlenmiş ve yine E-Muğla tarafından güncellenebilir olan işbu ilan yayınlama kuralları, Üyelik Sözleşmesi, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası çerçevesinde hareket edeceğini kabul, beyan ve taahüt eder.

İş bu kurallar çerçevesinde hareket etmeyen ilan sahiplerinin ilanları, ilan içeriklerinin bir kısmı veya tamamı silinebilir, kara liste*ye alınabilir, ilan sahibinin üyeliğine E-Muğla tarafından tek taraflı olarak son verilebilir, Üyelik Sözleşmesi feshedilebilir.

- EmlakAdam’da İlan Yayınlayan Üye, “İlan Yayınlama Kuralları”nı kabul etmiş sayılır. Bu sebeple ilan yayınlayan her kişi ve kurum kurallara riayet etme durumundadır.

- İlan Yayınlayan Üye, yayınladığı ilan bilgilerinin doğruluğundan sorumludur. İlan açıklamaları içerisinde gerçek dışı oluşturulan bilgiler doğrultusunda ilan sahibinde danışılmaksızın ilan yayından kaldırılabilir.

- İlan içerisinde yer alan fotoğrafların, yayınlanan emlak ile ilişkili olarak o ilana ait fotoğraflardan oluşması gerekir, ilan fotoğrafı dışında herhangi bir görsel yüklendiğinde o ilan yayından kaldırılacaktır. Diğer ilanlardan farklı olabilmek amacıyla resimlerinin üzerine herhangi bir yazı, ikon, şerit, çerçeve, vs. yerleştirilmesi durumunda ilan yayından kaldırılabilir.

- İlan sahibi aynı gayrimenkulle ilgili bir adet ilan yayınlayabilir. Aynı emlak için girilecek ilanlar sahibine duyurmaksızın siteden tamamen kaldırılabilir.

- İlan başlığı içerisinde sadece gayrimenkule ait bilgiler verilebilir. İletişim bilgisi gibi haksız rekabete yol açabilecek bilgilerin yer verilmesi ilanın yayından kaldırılmasına sebep olabilir.

- İlan başlığı içerisinde Türkçe karakterler, Türk alfabesinde bulunmayan X, W, Q harfleri, rakamlar, nokta(.), virgül(,), ünlem(!) noktalama işaretleri kullanılabilir. Bu karakterlerin dışında kullanılacak alfanumerik olmayan, rekabete gölge düşürecek hiçbir karakterin ilanlarda yer almasına izin verilmeyecektir.

- İlan sahibi tarafından satılmış ya da kiralanmış gayrimenkullere ait ilanlar, ilan sahibi tarafından arşivlenmelidir. E-Muğla sistemindeki operasyonu tamamlanmış ilanları belirli periyotlarla sistem haricine çıkarma hakkını saklı tutar. Bu işlem sonrasında doğacak yedekleme problemlerinden E-Muğla sorumlu değildir.

- EmlakAdam, İlan yayınlama kurallarına riayet etmeyen kullanıcıların ilanlarındaki bilgilerinin bir kısmı ya da tamamının yayından kaldırılması hakkını saklı tutar.

- İlan sahibi, e-mugla.com adresinde ilan yayınlayarak, E-Muğla tarafından belirlenmiş ve yine E-Muğla tarafından güncellenebilir olan işbu ilan yayınlama kuralları, Üyelik Sözleşmesi, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası çerçevesinde hareket edeceğini kabul, beyan ve taahüt eder.